Uwaga! Hosting Webplus konczy dzialalnosc z dniem 31.07.2019r. Wiecej informacji tutaj.

Mustangi z dzikiej Doliny!
Forum Przeniesione! Na - www.wyspacerise.mojeforum.net ZAPRASZAMY!

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
eh
Autor Wiadomość
Dżaga 
Mglisty Wojownik
Ta a nie inna

Kocham: może kiedyś...
Stado: Mrocznych Otchłani
Ruja: Tak... ;)
W ciąży: Nie
Krył: -----
Wysłany: 2007-07-07, 20:28   eh

Wszysyc przeczytać całość. Bo ważą sie tu losy forum -_- więc radze wypowiadać się szczerze i prosto z serca
NIE KRYTYKUJEMY NICZYJEJ WYPOWIEDZI! niech mi tu ktoś bedzie krytykował.. to udusze. Piszecie z serca, to co myslicie i jak widzicie forum.
Chodzi o dalsze zycie forum. Co chcecie zmienic, czy jesteście w stanie zmienić sie dla forum. Najważniejsze, to nie przekładac zycia prywatnego na zycie forum. Bo to jest bardzo denerwujące i psuje całą atmosfere. Czyli jak pokłócisz sie z kimś w realu czy na gadu NIE JEST ON NA FORUM TWOIM WROGIEM! i odwrotnie czyli sprawy forum nie są wynoszone na zewnatrz.
chodzi tez o to czy jestescie w stanie zmienic swoje usposobienie dla dobra forum, nie byc "ja i koniec" tylko czasem isc na ugody, na kompromis, nie myslec tylko o sobie!
Jest jeszcze jedna opcja. Mozecie odejsc z forum, stwierdzic ze starego forum juz nie bedzie, ze jest beznadziejnie, ludzie sie wykruszają. Otóz prosze bardzo, odchodźcie sobie jak nie macie samozaparcia. Przecież zawsze lepiej iść krótszą drogą. Ale jesli taka jest wasza decyzja - uszanujemy ją.
Starego forum nie bedzie. Kiedy wszyscy byli sobie obcy. Wynik czasu.. Niestety. Ale to nie znaczy że nie bedzie tak jak kiedys, kiedy tesknimy za forum, nie mozemy sie doczekać kiedy wejdziemy, czekamy na innych, dobrze sie bawimy. Jest wiele ograniczeń, ale sami sobie zgotowalismy taki los postepując nieuczcviwie i próbując byc ponad innymi.
W skrócie - chodzi o to zeby znów wszyscy byli sobie równi, jak kiedys, jak za dobrych czasów naszego forum. Przyznacie, że to forum to czastka życia kazdego z nas. Można o nim tak poprostu zapomniec??

Dobra, dość tego. Teraz wasza kolej. Wypowiadajcie sie. I pamiętajcie, że w waszych rękach jest życie forum. Bo to wy je tworzycie, a nie paru adminów. Bez was to forum nie istnieje.

"Najbardziej się boję tego, czego najbardziej się boję."
Rodzina:Rain (sis), Escape (qzynka)
Przyjaciele: Free, Wichurka, Never,Rain, Escape

Ostatnio zmieniony przez Dżaga 2007-07-07, 20:36, w całości zmieniany 1 raz  

With Blue Eyes 
Mglisty Wojownik
Błękitnooki

Kocham: a po co?
Maść: kara
Liczba Punktów: brak
Siła: 6
Atak: 6
Obrona: 5
Zręczność: 3
Logika: 5
Urok Osobisty: 4
Doświadczenie: 45
HP: 50/50
Wysłany: 2007-07-07, 20:34   

Więc ja się deklaruję, że będę na forum. będę ile mogę. nie lubie niektórych osób, mam wąty do niektórych, którzy uważają się za ważniejszych. Ale jako koń będę sie odnosił do nich, jak do każdego innego. A jeżeli nie bedę potrafiła, bedę sie bardzo starać. Ja siedze na froum długo. i będę. i kocham tu niektóre osoby. nie jestem w stanie o nim zapomnieć. potem może coś jeszcze dopisze, bo teraz, jako pierwsza nie bardzo wiem co pisać.
Kumple: Elyon, Vegas :)
Momenty życiowe: owijanie liśćmi Black Devilli (fuj!!!), pobyt na balu z Love Me, Creative zosatje moja klaczką :cwaniak:,

Rain 
Przywódca Stada

Maść: siwa
Wysłany: 2007-07-07, 20:36   

tak. podjeście ludzi do forum powinno się zmienić. nie ma sensu zaczynać od nowa skoro my zostaniemy tacy sami. to my musimy się zmienić. nie forum, nie działy i nie serwer-my

Callisto 
Władca Ciemności
Anioł bez skrzydeł ...

Kocham: A umiem ?
Maść: skarogniada
Siła: 9
Atak: 9
Obrona: 10
Zręczność: 11
Logika: 12
Urok Osobisty: 6
Doświadczenie: 75
HP: 100
Wysłany: 2007-07-07, 21:24   

Ja będę robić wszystko żeby było fajnie i żeby forum żyło
Ale nawet jeśli będę siedzieć na forum to raczej nic nie zdziałam jak nie będzie nikogo innego , a tak jest często.
Jakieś tam pomysły moje było , nie wykorzystano ich ( poza jednym ) i dalej nie mam nowych

Partnerka - nie mam
Byłe - nie wiem czy chcę pamiętać
Przyjaciele - Elyon :* , Salwa :*
Kumple - Roger i cały tłum innych
Źrebaki - nie w tym życiu
Humor niezły :D

Chmurki xD
Muzyka od której jestem uzależniony

Odpowiedz do tematu